نشست هم اندیشی موسسه خیریه حامی یار با حضور دکتر علی اکبر کریمی، نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حامی یار، پنج‌شنبه ۹ آذر ماه ۱۴۰۲، دکتر علی اکبر کریمی نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی با دعوت موسسه خیریه حامی یار طی نشستی در محل مدرسه بیمارستان حامی یار با اعضای موسسه به بحث و گفتگو پرداختند.
در این نشست، مهندس حامد صوفی مدیرعامل خیریه در خصوص خدمات حمایتی، اقدامات آموزشی و همچنین وضعیت فعلی خیریه به لحاظ تعداد مددجویان، داوطلبین و خیرین توضیحاتی ارائه نمود.
صوفی با بیان اینکه رکن اساسی خیریه، مشارکت مردم است اظهار کرد: ملاک فعالیت در حامی یار شفافیت است و ما مکلف به ارائه عملکرد موسسه به مردم و خیرین ارجمند در قالب اتاق شیشه ای هستیم.
همچنین دکتر علی اکبر کریمی ضمن تقدیر از حمایت‌های همه جانبه حامی یار از کودکان مبتلا به سرطان، از حضور خیرین و مردم خیرخواه تشکر کرد و عنوان داشت: در تمام این سال ها حامی یار با تلاش های پیوسته توانسته نقطه امنی برای کودکان بیمار و خانواده آنها باشد.
در پایان از دکتر علی اکبر کریمی به پاس همراهی و حمایت های ایشان از خیریه، تقدیر و تشکر و به ایشان لوح سفیر حامی یار اهدا گردید.

روابط عمومی
موسسه خیریه حامی یار
حامی کودکان مبتلا به سرطان

دیدگاه ها غیرفعال است