روش‌های کمک به حامی یار

_
قلک

قلک حامی یار راحت ترین روش برای دریافت کمک به کودکان مبتلا به سرطان در داخل خانه های شما نیکوکاران میباشد .هر کدام از قلک های حامی یار ذخیره ای از مهربانی و امید هستند که با پر شدن آنها توسط مهراندیشان ارجمند سهم بزرگی در تامین دارو و درمان کودکان مبتلا به سرطان خواهد داشت. با مبالغ کم و مستمر، می توان  تغییرات بزرگی را برای کودکان مبتلا به سرطان رقم زد.

جهت دریافت قلک جدید و یا تحویل قلک پر شده ، لطفا با شماره 09184787744 تماس حاصل فرمایید.

صندوق ایستاده

در صورتی ‌که تمایل دارید از صندوق های حامی یار در سازمان‌ها، شرکت‌ها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای استفاده کنید، صندوق ایستاده بزرگ و کوچک برای استقرار در این مکان‌ها در نظر گرفته شده است. لطفا برای سفارش این صندوق ها برای سازمان‌ها و شرکت‌ها با شماره  09184787744تماس حاصل فرمایید.

صندوق رومیزی

در صورتی ‌که تمایل دارید از صندوق های حامی یار در سازمان‌ها، شرکت‌ها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای استفاده کنید، صندوق ایستاده بزرگ و کوچک برای استقرار در این مکان‌ها در نظر گرفته شده است. لطفا برای سفارش این صندوق ها برای سازمان‌ها و شرکت‌ها با شماره  09184787744تماس حاصل فرمایید.

فعالیت داوطلبانه

بخش مهمی از اقدامات موسسه خیریه حامی یار با فعالیت داوطلبان انجام می‌شود.

داوطلبانی که در موسسه جذب می‌شوند، بر مبنای شرح چارت سازمانی‌ مصوب هیئت مدیره فعالیت می‌کنند.

اولین گام برای اعلام آمادگی در حوزه فعالیت داوطلبانه، تکمیل فرم عضویت داوطلبانه می‌باشد و پس از بررسی توسط مسئول واحد روابط عمومی موسسه، با تایید مدیرعامل با ایشان ارتباط گرفته می‌شود و جهت معارفه به موسسه دعوت می‌شوند و سپس نسبت به تخصص‌های مورد نیاز، در موسسه جذب می‌شوند و پس از آموزش‌های لازم جهت آشنایی کامل با موسسه و نحوه فعالیت، جهت فعالیت به واحد مربوطه معرفی می‌شوند تا در واحدها و زیر گروه‌های مربوطه، مشغول به فعالیت شوند.

يکی از اهداف موسسه در حوزه فعالیت داوطلبانه، مبحث توسعه و آموزش سرمایه اجتماعی است.

علاقمندان می‌توانند جهت فعالیت داوطلبانه در موسسه از طریق راه‌های ارتباطی زیر اعلام آمادگی فرمایند :

۱. مراجعه حضوری به دفتر موسسه

۲. مراجعه به سایت

(جهت دسترسی به فرم عضویت داوطلبانه)

و جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس با شماره 08633126121

کمک‌های نقدی

نیکوکار ارجمند از اینکه تمایل به اهدای کمک های نقدی خود به کودکان مبتلا به سرطان تحت پوشش موسسه خیریه حامی یار را دارید از شما صمیمانه سپاسگزاریم.

شماره حساب‌های موسسه خیریه حامی یار در زیر درج گردیده است. در صورت تمایل می توانید با مراجعه به دفتر خیریه و یا تمام شعب بانک‌های سراسر کشور، کارت به کارت اینترنتی و یا از طریق خودپردازهای عضو شبکه شتاب نسبت به اهدای مبالغ مورد نظر اقدام نمایید.

حمایت عمومی از کودکان

پروژه و فراخوان

کمک‌های غیرنقدی

مؤسسه خیریه حامی یار، درکنار دریافت کمک‌های نقدی آمادگی قبول کمک‌های اهدایی نیکوکاران به صورت کالاهای اهدایی را نیز دارد. این کالاهای اهدایی به دو گروه کالاهای مصرفی و تجهیزات و دستگاه‌های پزشکی دسته‌بندی می‌شوند. شما می‌توانید با تماس به واحد خدمات حمایتی حامی یار از لیست اقلام و تجهیزات مورد نیاز موسسه حامی یار و بیمارستان امیرکبیر مطلع شوید.

با توجه به اهمیت اصل شفافیت در حامی یار، برای کلیه اقلام غیرنقدی نیز رسید اهدایی صادر می‌شود و ارزش ریالی آن در حساب‌های موسسه منظور می‌گردد.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر با شماره 08633126221تماس حاصل فرمایید.