بازدید اعضای شورای اسلامی کلانشهر اراک از موسسه خیریه حامی یار

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه حامی یار؛ اعضای شورای اسلامی شهر اراک، شانزدهم تیرماه ۱۴۰۳ از موسسه خیریه حامی یار بازدید کردند.

مهندس حامد صوفی، مدیرعامل موسسه خیریه حامی‌یار نیز در این نشست ضمن معرفی اقدامات و فعالیت‌ها‌ی خیریه گفت: در طول یک دهه گذشته خدمات متنوعی در زمینه های درمانی، حمایتی، آموزشی، روانشناسی و  تسکینی توسط موسسه به مددجویان ارائه شده است.

صوفی با بیان اینکه موسسه خیریه حامی یار به عنوان اولین تشکل ملی در استان مرکزی ثبت شده است تصریح کرد: احداث پروژه مجتمع خدماتی و رفاهی کودکان مبتلا به سرطان در اراک به عنوان پروژه‌ای شاخص‌ در غرب کشور و همچنین کسب درآمد از طریق فروش کالا در فروشگاه آنلاین حامی یار از جمله اهداف ما در سال جاری خواهد بود.

در جریان این بازدید اعضای شورای شهر با تاکید بر شفافیت و فعالیت های درخشان موسسه خیریه حامی یار اظهار کردند: باتوجه به انتخاب شهر اراک به عنوان شهر دوست دار کودک در کشور، ضمن دعوت از حامی یار جهت همراهی در این مساله، تمام تلاش خود را در جهت حمایت از کودکان مبتلا به سرطان در این خیریه و تسهیلگری در پروژه مجتمع خدماتی و رفاهی کودکان مبتلا به سرطان در شهر اراک خواهیم کرد.

همچین اذعان داشتند در طی این مدت فعالیت ما در شورای شهر پیش نیامده که خانواده کودک مبتلا به سرطان، به شورا مراجعه کنند و  درخواست کمک داشته باشند و این مصداق روشن عملکرد خوب حامی یار در توجه به کودکان مبتلا به سرطان است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *