حضور مدیرعامل حامی یار در مجمع عمومی عادی سالانه شبکه ملی تشکل های مردمی و موسسات خیریه حوزه سرطان ایران

به گزارش روابط عمومی حامی یار، 11 تیر ماه 1403مجمع عمومی عادی سالانه شبکه ملی تشکل های مردمی و موسسات خیریه حوزه سرطان ایران با حضور جمعی از تشکل های حوزه سرطان کشور در سالن کنفرانس موسسه خیریه امدادگران عاشورا تهران برگزار شد.
شبکه ملی تشکل های مردمی و موسسات خیریه حوزه سرطان، به منظور هم افزایی و توسعه ظرفیت موسسات خیریه حوزه سرطان، ایجاد شده است.
در آغاز این نشست با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید با تشکیل هیئت رئیسه و آغاز رسمی مجمع عمومی سالانه دکتر یعقوبی رئیس هیئت مدیره شبکه ملی سرطان به ارائه گزارش هیئت مدیره پرداخت.
در جریان این نشست جناب آقای نیکی بازرس شبکه، گزارش مالی را ارائه و تراز مالی منتهی به اسفند ماه 1402 به تصویب حاضرین در مجمع رسید.
در ادامه با اعلام کاندیداتوری تعدادی از سازمان های مردم نهاد و خیریه های حوزه سرطان، هیئت مدیره و بازرس جدید انتخاب شدند. در این نشست مهندس حامد صوفی مدیرعامل موسسه خیریه حامی یار عنوان نمود؛ شبکه ملی متعلق به کل کشور است و اعضای محترم شبکه باید در جریان فعالیت و خدمات خیریه های شهرستان قرار بگیرند. خیریه ها در شهرستان ها پیوسته در حال تلاش هستند تا مددجویان از سراسر کشور راهی تهران نشوند. صوفی افزود: حامی یار آمادگی کامل جهت میزبانی و تشریف فرمایی اعضا شبکه ملی سرطان را دارد. وی عنوان کرد: سال هاست که با همراهی مردم، خیرین و مسئولین استان مرکزی در تلاشیم تا مددجویان برای دریافت کوچکترین خدمات به تهران و کلان شهر های دیگر مراجعه نکنند و در این هدف کاملا موفق شده ایم. امروز کودکان مبتلا به سرطان صرفا برای پیوند مغز استخوان و موارد خاص به تهران مراجعه می کنند این در حالی است که سابق بر این پیش از سال 1395 همزمان با شروع رسمی فعالیت های حامی یار برای ساده ترین آزمایش ها مددجویان به تهران مراجعه می کردند.
حاضرین در این نشست با عکس یادگاری جلسه مجمع عمومی سالانه را به پایان رساندند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *