بازدید دکتر سید محمد جمالیان، منتخب مردم شریف اراک، خنداب و کمیجان از اولین تشکل ملی در استان مرکزی

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه حامی یار؛ دکتر سید محمد جمالیان، منتخب مردم شریف اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی، بیست و هشتم فروردین ماه ۱۴۰۳ از موسسه خیریه حامی‌یار بازدید کرد.

منتخب مردم شریف اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی در جریان این بازدید با تاکید بر فعالیت های همه جانبه حامی یار اظهار کرد: از دیرباز شاهد تلاش همه جانبه و توسعه خدمات حامی یار به کودکان مبتلا به سرطان بوده ام. فعالیت حامی یار در حوزه سلامت کودکان مورد وثوق مردم این شهر است و با اعتباری که این خیریه بین مردم دارد مستحق اقدامات بزرگتر در استان مرکزی است.

دکتر سید محمد‌جمالیان افزود: سال ۱۳۹۸ با تاسیس اولین مدرسه بیمارستان با هدف رفع بازماندگی تحصیلی کودکان، اقدام مهمی در حوزه آموزش حین درمان به کودکان بیمار صورت گرفت.

مهندس حامد صوفی، مدیرعامل موسسه خیریه حامی‌یار نیز در این نشست ضمن معرفی اقدامات و فعالیت‌ها‌ی خیریه گفت: در طول یک دهه گذشته خدمات متنوعی در زمینه های درمانی، حمایتی، آموزشی، روانشناسی و تسکینی توسط موسسه ارائه شده است.

مدیرعامل حامی یار افزود: مدرسه بیمارستان حامی یار، یادگار دوران مسئولیت جنابعالی به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی است و مصداق بارز شاهکار و فصل مشترکی بین درمان و آموزش مددجویان حامی یار بوده، که حمایت و همراهی مجموعه وقت دانشگاه علوم پزشکی در این موضوع شایسته تقدیر است.

صوفی با بیان اینکه موسسه خیریه حامی یار به عنوان اولین تشکل ملی در استان مرکزی ثبت شده است تصریح کرد: حامی یار برای توسعه فیزیکی و خدمات حمایتی و آموزشی به کودکان مبتلا به سرطان به حمایت های بیشتری نیاز دارد و بهتر است بستری برای خیریه فراهم شود تا مطابق با بند ۳ ضوابط اجرایی ماده ۱۷۲ قانون مالیات های مستقیم شرکت ها، سازمان ها و صنایع خرد و کلان استان مرکزی به عنوان پایتخت صنعتی کشور بتوانند به عنوان هزینه قابل قبول و مالیات خود حامی یار را برای تحقق اهدافش یاری کنند.

وی در ادامه گفت: احداث پروژه مجتمع خدماتی و رفاهی کودکان مبتلا به سرطان در اراک به عنوان پروژه‌ای شاخص‌ در غرب کشور و تاسیس فروشگاه و نمایشگاه خیریه به صورت حضوری و آنلاین با هدف ایجاد درآمد پایدار برای خیریه، از جمله اهداف ما در سال جاری خواهد بود.

وی ضمن درخواست از منتخب مردم جهت حمایت های همه جانبه افزود: با توجه به اینکه قریب به ۲۵۰ کودک مبتلا به سرطان از خدمات موسسه در جوار بیمارستان استفاده می‌کنند، استقرار و استمرار حضور موسسه در محل فعلی خود بسیار حائز اهمیت است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *